fbpx

הכירו את מתמודדי MR BEAR ISRAEL

ששה מועמדים מתמודדים על התואר MR BEAR ISRAEL במסגרת תחרות שתערך לראשונה בישראל בחול המועמד סוכות. מיהם הדובים שרוצים לעשות לנו שנה מתוקה ולמה דווקא הם צריכים לזכות בתואר?
mrbearisrael
(צילום: אלי בוחבוט. סטיילינג והפקה: תומאס שמש, אור ארז

בחול המועד סוכות יתקיים לראשונה בישראל פסטיבל BEARTA – פסטיבל חדש השם במרכז את קהילת הדובים הישראלית. תחת הכותרת “ברוכים הדובים”, תאח תל אביב במשך 3 ימים אירועים, מסיבות, מפגשים והרצאות לדובים.

במרכז הפסטיבל עומדת תחרות “MR BEAR ISRAEL” במסגרתה ייבחר על ידי הקהל הרחב המועמד שייצג את הקהילה המקומית בתחרות הבינלאומית באירופה.

ששה מתמודדים יתחרו על התואר. את ששת המועמדים תוכלו לפגוש במספר ארועים במהלך הפסטיבל: ארוחת ההשקה במסעדת קוקיצה הקהילתית, בבר ‘יהושוע’ השכונתי, ב 3 מסיבות שונות במועדון הגגרין (ליין ה UNIBEAR ביום חמישי) ובמועדון הדופלקס (ליין ה BEEF ביום שישי וערב ההכתרה במוצ”ש).

אז מיהם ששת המתמודדים ולמה כל אחד מהם חושב שהוא צריך להיות MR BEAR ISRAEL?

(צילום: אלי בוחבוט. סטיילינג והפקה: תומאס שמש, אור ארז. רכז התחרות: נועם רוט)


מתמודד מספר 1: רונן ריאחי

גיל: 38

מגדיר את עצמו כ: MUSCLE BEAR (דב שהוא שרירי, מוצק וחזק)

מצב משפחתי: בזוגיות

מגורים: תל אביב

גדל ב: נתניה

עיסוק: קבלן שיפוצים

נתונים: 173 ס”מ, 103 ק”ג.

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: קהילה חמה שלא שומעים את קולה מספיק בארץ. אירועים בפסטיבל תומכים בקהילה ובאנשים שאף אחד, כביכול, לא רוצה אותם.

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? אני מביא ערך מוסף אחר. אני אוהב ומקבל את עצמי יותר מאשר דובים אחרים, ולכן אני יכול לשמש להם דוגמא


מתמודד מספר 2: עודד גרוס

גיל: 27

מגדיר את עצמו: CUB (“אני דב קטן”)

מצב משפחתי: רווק

מגורים: נתניה

גדל ב: נתניה

עיסוק: ראש צוות תמיכה טכנית

נתונים: 174 ס”מ, 93 ק”ג

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: את קהילת ה BEAR אני מכיר רק כחודש וחצי. מדובר באנשים המקבלים את עצמם כמו שהם. התרגלנו לסטנדרט שאנשים יפים הם אנשים שרירים וחלקים. דוב הוא לא רק גבר עם בטן, הוא מישהו שגם מקבל את האחרים.

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? פעם שנאתי את הגוף שלי. היום אני רוצה לייצג בארץ ובחו”ל את הדובים ולהגיד – לא משנה מי אתה ומה אתה – הכי חשוב זה לאהוב את עצמך ואת המסביב.


מתמודד מספר 3: מארק שטלר

גיל: 25

מגדיר את עצמו: WOLF (אני שעיר, חטוב, הזאבים לא בהכרח מלאים או שמנים)

מצב משפחתי: רווק

מגורים: רמת גן

גדל ב: רמת גן

עיסוק: מתכנת ומפתח משחקים

נתונים: 180 ס”מ. 75 ק”ג

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: חבורה של אנשים שלא מתפשרים על נורמות היופי המקובלות של המיינסטרים בקהילה הגאה. אני שעיר ולא בא לי להוריד שיער. אז מה?

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? אני חברותי ומקבל את הלוק השעיר הטבעי שלי באהבה ותמיד שואף שאנשים אחרים יהיו שלמים עם איך שהם ומי שהם ובעיקר ירגישו בנוח.

עוד בנושא:  אז מה רואים ביום כיפור? המלצות צפייה לחגי תשפ"ד

מתמודד מספר 4: בן חפץ

גיל: 35

מגדיר את עצמו: CUB (אני קטן, נמוך, חמוד, קומפקטי)

מצב משפחתי: בזוגיות

מגורים: ת”א

גדל ב: חדרה

עיסוק: מורה

נתונים: 162 ס”מ. משקל 81 ק”ג

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: קהילה מהממת ומחבקת, נותנת אלטרנטיבה להלך הרוח בקהילה הגאה שנוהה שאחרי דימוי גוף מושלם. יש הרבה יצוגי גוף אחרים, שגם הם יכולים להיות סקסיים. הקהילה הגאה הביאה תמיד אנשים מהשוליים למרכז. זה מה שקהילת הדובים עושה היום.

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? אני דוב מטופח, שלמש לאהוב את הגוף שלו. מעורה בקהילה הגאה ומעורה בקהילת הדובים. רוצה ומסוגל לפעול למען פעילות ייצוגית בארץ ובחו”ל.


מתמודד מספר 5: ערן שרון

גיל: 44

מגדיר את עצמו: BEAR

מצב משפחתי: בזוגיות

מגורים: תל אביב

גדל ב: תל אביב

עיסוק: שיווק באינטרנט וגנן

גודל: גובה 180 ס”מ . שוקל 117 ק”ג.

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: יש לנו קהילה מדהימה. הרבה עזרה הדדית בין חברי הדובים.

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? אני BEAR בכל רמ”ח אברי. אני נגד מריטת שיער והקצנת גוף. לא רוצה להתעסק בחיצוניות. מה שחשוב שזה הביטחון העצמי. כל בן אדם צריך להיות שלם עם עצמו. זה בדיוק אני וזה המסר שאני רוצה להעביר לאחרים.


מתמודד מספר 6: דוד דור מסילתי (דוידו)

גיל: 24

מגדיר את עצמו: CUB (אני שמנמן וחלק יחסית)

מצב משפחתי: רווק

מגורים: רמת גן

גדל ב: רעננה

עיסוק: טבח

נתונים: 174 ס”מ. 90 ק”ג.

דעתי על קהילת ה BEAR בארץ: קהילה חמימה, מטפחת ומלטפת. אנשים אדיבים שאכפת להם אחד מהשני. הדובים הם אנשים טובים, אולי לפעמים ביישנים, וזה מה שמושך אותי אליהם.

למה אני צריך להיות MR BEAR ISRAEL? באתי לתחרות בשביל החוויה. בעבר ראיתי כצופה בחו”ל תחרויות דומות. אני משתדל להרגיש ולהקשיב לאנשים, אני אדם חמים שאוהב לעטוף ואני אוהב להיות עם אנשים גדולים.


את ששת המועמדים תוכלו לפגוש במספר ארועים במהלך הפסטיבל: ארוחת ההשקה במסעדת קוקיצה הקהילתית, בבר ‘יהושוע’ השכונתי, ב 3 מסיבות שונות במועדון הגגרין (ליין ה UNIBEAR ביום חמישי) ובמועדון הדופלקס (ליין ה BEEF ביום שישי וערב ההכתרה במוצ”ש).

עוד במסגרת הפסטיבל יארח ביום שישי המרכז הגאה בגן מאיר פיקניק דובים ביחד עם בני המשפחות (מיועד גם לילדים), המשולב ברב שיח בנושא  גאוות גוף ונראות דובית בקהילה. סדנת העצמה אישית בעזרת אמנות פלסטית והפעלות ספורט. ביום שבת – בין מסיבה לאירוע – מוזמנת קהילת הדובים הישראלית ‘להשתלט’ על חוף הילטון לשחייה ושיזוף משותפים.


פסטיבל BEARTA  | חול המועד סוכות – 5-7.10 | פרטים נוספים בדף הפייסבוק | כרטיסים לארועים באתר אטרף | הפסטיבל בחסות ייגרמייסטר מבית הכרם

רוצה לקרוא עוד?

תגובות

5 תגובות

 1. עידו הגב

  לא מבין למה עושים תחרות כזאת בקהילה שאמורה לשבור את הנורמות של יופי. זה רק מראה כמה דובים סתם רוצים להיות כמו כולם. אף אחד לא באמת אוהב את עצמו שמן אז עושים תחרות יופי שחצי מהמתמודדים בכלל לא שמנים

 2. אא. הגב

  הראשון שמגדיר את עצמו דוב שרירי – פפחחחחחחחחחח
  דוב שרירי מאסיבי שעיר
  כל השישה פה הם לא זה לא זה ולא זה
  לכו לחו”ל תראו מה זה דובים. כל אחד 120 קג של שרירים ושיער
  שבחור שמן מגדל זקן, לא נקרא דוב

 3. JR הגב

  ומה עם קצת שיער על החזה?

 4. רפי הגב

  מספר 1 חסר מודעות עצמית..לחלוטין(הוא שמן,לא שרירי)
  מס 5 יפה ברמה אחרת, הוא הכי קרוב לדובים
  אבל עדיין,אין מה להשוות עם דובים בחו”ל
  בהתלה לכולם ♥

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

  רונן ריחני עושה את זה

השארת תגובה

אתר WDG לא יפרסם תגובות המפרות את תנאי השימוש של האתר, לרבות תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון מבזה או פוגעני.

אתר אחד לכל ההומואים הלסביות הביסקסואלים הטרנס* הקווירים הביסקסואליות הא-מיניים הפאנסקסואליות הפוליאמורים הלהט"ב

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן