fbpx

דרבי הגאווה הגדול – עופר ניסים מול הפט שופ בויז

דרבי הגאווה הגדול - שני מפיקי מסיבות הענק בתל אביב קבעו את הפקת הדגל שלהם לשבוע הגאווה לאותו יום באותה השעה. הקהל הקבוע של המסיבות הגיב באכזבה: "אנחנו רוצים לבלות ב-י-ח-ד. כשאתם מפוצלים, הקהל מפוצל. לא כיף"
party
Pixabay | cc0

שבוע הגאווה כבר הפך מזמן לחודש, אך נראה שגם זה לא מספיק לשני הליינים הגדולים, שקבעו, במקרה או שלא, את ארועי הגאווה המרכזיים שלהם באותו היום ובאותה השעה ויצרו מצב בו ביום שבת, יום אחרי מצעד הגאווה, יערכו שתי המסיבות הגדולות של שבוע הגאווה.

בפינה הימנית של הדשא- ה-T Dance המסורתי של עם עופר ניסים, בשנים האחרונות בהפקתו של שירזי, שיתקיים על פי הפרסומים באצטדיון רמת גן עם הבטחות להפתעות נוספות. ובפינה השמאלית, במרחק כמה צעדים משם – המסיבה המרכזית של פוראבר תל אביב, שתתקיים בפארק הירקון ותכלול את הרזידנטים שגיא קריב ותומר מייזנר ואת גולת הכותרת – הופעה של הפט שופ בויז, שמגיעים לארץ להופעה אחת במסגרת המסיבה.

“תמיד יחד זה עדיף”, אומר שירזי בהתחמקות אלגנטית, “אבל אנחנו נאמנים למסורת שלנו ועושים כמו כל שנה בשבת בצהרים כדי שיהיה מקום לשאר המסיבות. לא אנחנו אלה שבחרנו לפצל את היום הזה”.

ההתעקשות של שני המפיקים שלא לוותר על היום המבוקש ביותר למסיבות הגאווה, בו התיירים עדיין כאן, והישראלים עדיין לא ברחו למדריד, מובנת בהחלט. אך לקהל הנאמן, שיאלץ בעל כורחו לוותר על אחת המסיבות, קצת קשה לקבל את הבשורה.

“נקבל שתי מסיבות חצי ריקות, ייפגעו תיירים שבאים לארץ ובעיקר זה זילזול בקהל הקבוע, הנאמן, שמוציא מאות שקלים ואלפי שקלים בשנה על המסיבות”, כתב אחד המגיבים בפייסבוק, “תתבגרו קצת ותשאירו את האגו בצד לטובת הצלחת שבוע הגאווה בתל אביב”.

“די לסכסוכי דנה-עפרה-שירזי-אוהד וכו”, הוסיף אחר, “נמאס משיחת הברזיה המעייפת הזו אחרי כל כך הרבה שנים. מה זה משנה מי מציע את השת״פ? אנחנו מציעים אותו- תעשו משהו ביחד, אירוע מרכזי, ואם מאוחר השנה- אז הלאה. אבל די לדבר הזה שגורם לכולם להפסיד. אנחנו רוצים לבלות ב-י-ח-ד. כשאתם מפוצלים, הקהל מפוצל. לא כיף”.

חשש נוסף של הבליינים נובע מהעובדה שהכרטיסים להופעה של הפט שופ בויז נמכרים לקהל הרחב ואף מחולקים במתנה בתכניות מוזיקה שונות, מבלי לציין לרוכשים שמדובר במסיבת גאווה, מה שיכול להוביל לקהל קצת פחות אוהד מבדרך כלל.

עוד בנושא:  אז מה רואים ב-TLVFest 2023?

למרות הניסיונות של הבליינים לשכנע את המפיקים לאחד את הארועים, מכירת הכרטיסים של הפוראבר שכבר נמצאות בעיצומה, והמכירה של ה-FFF שמתחילה היום, מוכיחות כי מדובר בעובדה מוגמרת. והבליינים, שחוששים בעיקר מהעובדה שיאלצו לפרק חברויות ולהתפצל למסיבות שונות ביום הכי מרים בשנה, יאלצו לבחור לאיזו מסיבה ללכת.


רוצה לקרוא עוד?

תגובות

6 תגובות

 1. בליין הגב

  אתם פשוט מעייפים זה כולה מסיבה, יש עוד אלף מסיבות באותו סוף השבוע, שכל אחד ילך לאן שבא לו ותפסיקו לחפור.

 2. בליין 2 הגב

  טעות מאוד קריטית וחשובה: הטי דאנס של שבת בצהריים תמיד היה של הפוראבר+עופר ניסים ולא של שירזי.
  אף מועדון לא מוכן לעבוד עם שירזי אז הוא עבר לעבוד עם הפקות באיצטדיונים….

 3. בליין סקסי הגב

  טעות גדולה לעשות 2 מסיבות באותו יום ואותה שעה – ממש חבל – החמצה של “הביחד” !

 4. כואב לי הכוס הגב

  משניהם

 5. צי הגב

  לא ברור למה הפטשופ בויז שעשו לא מזמן רמיקסים רשמיים עם עופרה החליטו לעבור ולהופיע בפוראבר. האם הפרואבר תקעו חץ מאחורי הגב? האם עופרה בסכסוך גם עם הפטשופ בויז? מעניין…

השארת תגובה

אתר WDG לא יפרסם תגובות המפרות את תנאי השימוש של האתר, לרבות תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון מבזה או פוגעני.

אתר אחד לכל ההומואים הלסביות הביסקסואלים הטרנס* הקווירים הביסקסואליות הא-מיניים הפאנסקסואליות הפוליאמורים הלהט"ב

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן