גאווה יזרעאלית

גאווה יזרעאלית היא פודקאסט חדש, מבית היוצר של תחנת הרדיו 106FM קול יזרעאל, והחוג לתקשורת במכללה האקדמית עמק יזרעאל, שתעקוב אחרי נושאים שונים ומגוונים המדברים לקהילה הגאה בעמק יזרעאל, הצפון והפריפריה, ובכלל!

אנחנו בגאווה יזרעאלית מאמינים שהקהילה הגאה נמצאת בכל מקום, ולא רק בתל אביב כמו שחושבים. הקהילה נמצאת בצפון, בדרום, בגליל, בעמקים, בנגב, בירושלים, בחיפה, וגם בעפולה הסמוכה אלינו. כשני סטודנטים המשתייכים לקהילה הגאה, אנו ננסה באמצעות התוכנית שלנו להביא את הקהילה בפריפריה לפרונט, ולתת לה את הבמה המגיעה לה. 

אז על מה הולכים לדבר? בגדול, על כל מה קשור לקהילה הגאה בפריפריה, ובכלל!!יש כל כך הרבה נושאים שבאמת קשה לספור, ואנחנו ננסה לכסות את הכל, ככה שכל מי שמרגיש עצמו חלק מהקהילה ימצא פה נושא שקרוב לליבו.

ארז נילוביצקי
יוגב דרעי

הפודקאסט

בפרק הראשון נדבר על חוק הפונדקאות ההיסטורי שחוקק לאחרונה, נפטפט על מצעדי גאווה, גאווה בפריפריה, ולבסוף על בריטני ועל פרשת האפוטרופוסות והמאבק לשחרורה

היום בפרק נשבור מיתוסים וסטיגמות על הקהילה, על הומואים, לסביות, ביסים, מערכות יחסים, נשיות וגבריות ומה שביניהם. בנוסף גם נאמת סטיגמה אחת- אז שווה להישאר עד הסוף 🙂 סטרייטים זה בשבילכם.

היום בפרק נדבר קצת על יציאה מהארון, איך זה משפיע על חיי היום-יום שלנו, גאווה אל מול בושה. כל אחד יספר את סיפורו האישי, ונדבר על התהליך שהמשפחות מתחילות לעבור, בדיוק כשנראה שאתה מסיים את התהליך שלך..